Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
 • 0 Głosów - 0 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
DMCA
Autor Wiadomość
Professor Offline
Coder
*****
Coder

Ilość postów: 1
Dołączył: 17-04-2020
Reputacja: 2
Post: #1
DMCA
Darmowy-Torrent.pl zamierza w pełni zgodne z Digital Millennium Copyright Act \"DMCA\" przestrzegać przepisów, zwalnia to od odpowiedzialności w najszerszym zakresie prawa.

Podane poniżej są procedury, które
Darmowy-Torrent.pl podąży do rozwiązywania wszelkich roszczeń naruszeń własności intelektualnej:

Wskazówki dla roszczeń z naruszenia praw własności intelektualnej.
Jeśli uważasz, że Twoja praca została skopiowana w sposób stanowiący naruszenie praw autorskich, lub że Twoje prawa własności intelektualnej zostały naruszone w inny sposób, prosimy o przedstawienie praw autorskich \"
Darmowy-Torrent.pl\". 1. Elektroniczny lub fizyczny podpis osoby upoważnionej do działania w imieniu właściciela praw autorskich lub innej własności intelektualnej, zainteresowania, które rzekomo zostały naruszone.
 2. Opis prac chronionych prawem autorskim lub innej własności intelektualnej, że roszczenia skarżącego zostały naruszone.
 3. Opis gdzie możemy go znaleźć na stronie (np. unikalny adres URL do pliku);
 4. Oświadczenie skarżącego złożone pod groźbą odpowiedzialności karnej, że skarżący jest właścicielem praw autorskich lub praw własności intelektualnej lub jest upoważniony do działania w imieniu praw autorskich za pośrednictwem e-mail: darmowytorrentpl@gmail.com

Administrator serwisu Darmowy-Torrent.pl po zgłoszeniu Digital Millennium Copyright Act ma obowiązek:


 1. Usunąć dany plik w czasie nie mniejszym jak 24h, ale nie większym jak 72h od czasu otrzymania i przeczytania zgłoszenia.
 2. Poinformować danego usera o DMCA z jakiego powodu plik został usunięty z serwisu Darmowy-Torrent.pl
 3. Zablokować plik oraz uniemożliwić ponowne jego dodanie

Zobowiązanie

Z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami) oraz z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2002.144.1204 z późniejszymi zmianami).
Na mocy art. 14 tej drugiej Administrator serwisu, który po otrzymaniu wiarygodnego zgłoszenia, niezwłocznie uniemożliwi dostęp do danych naruszających prawo lub związanej z nimi działalności, zostaje pod takim warunkiem zwolniony z wszelkiej odpowiedzialności prawnej.
Osoba nie może być pociągnięta do odpowiedzialności karnej ,która jest odpowiedzialna za udostępnianie materiałów naruszających prawo po usunięciu materiałów naruszających prawa autorskie.

OSOBA ZGŁASZAJĄCA DMCA JEST ZOBOWIĄZANA DO ZAAKCEPTOWANIA POWYŻSZEGO ZGŁOSZENIA DMCA W PRZECIWNYM WYPADKU ZGŁOSZENIE NIE BĘDZIE BRANE POD UWAGĘ

Zgłoszenia DMCA przyjmujemy tylko w języku polskim oraz angielskim pod adresem e-mail: darmowytorrentpl@gmail.com
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2020 09:58 PM przez Professor.)
03-05-2020 09:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do: