MENU

KATEGORIE

TOPLISTA

Torrent: Komputer Świat Twój Niezbędnik 04 / 2020 [PL] [PDF] [FIONA9]
Komputer Świat Twój Niezbędnik 04 / 2020 [PL] [PDF] [FIONA9]
Dodał: umezrorv
Data: 11-01-2021
Rozmiar: 10.04 MB
Seed: 1
Peer: 0
Pobierz torrent

  • *
Głosów: 0
Kategoria: KSIĄŻKI -> KSIĄZKI / GAZETY
Zaakceptował: nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 4
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 0000-00-00 00:00:00
OPIS:
Komputer Świat Twój Niezbędnik 04/2020

..::(Info)::..

Format: PDF
Rozmiar Tylko: 10 MB
Ilość Stron: 44
Jakość: HQ Doskonała

..::(Opis)::..

Niezbędnik na sierpień-wrzesień już jest, a w nim: ESET Internet Security - markowa ochrona antywirusowa w ramach akcji dla stałych Czytelników, pakiet programów do serwisowania laptopa, pełne wersje wartości 775 zł i zestawy narzędzi, m.in. do wygodnego przesyłania dużych plików, upiększania zdjęć i tworzenia muzyki, a także prezenty w grach Na ryby i Wild Hunt wartości 200 zł.
  Foto: Komputer Świat
Niezbędnik dostarcza wybrane, najlepsze programy nieprzerwanie już od 20 lat.

W numerze 4/2020 jest 16-stronicowy dodatek zawierający cztery kursy - wskazówki krok po kroku: Fotografia smartfonowa (zdjęcia makro, fotografowanie zwierząt, zdjęcia nocne i we wnętrzach), Windows 10 (samodzielne rozwiązywanie najczęstszych problemów z systemem) i ABC programowania (Visual Basic .NET - biblioteki DLL, czyli jak tworzyć elementy programów do wielokrotnego użytku) oraz Prywatność i anonimowość w internecie (Tails - specjalny anonimowy system w wersji live).

Nowy numer jest dostępny w KŚ+ jako e-wydanie (8,90 zł) oraz w dobrych kioskach (12,90 zł) i na Literia.pl (12,90 zł)
Każdy, kto kupi w KŚ+ e-wydanie Niezbędnika lub zarejestruje kupione wydanie papierowe, automatycznie dostanie na swoją półkę wszystkie cztery kursy w formie e-wydań. E-wydania kursów będą potem na półce uzupełniane o kolejne odcinki.

Na DVD są pełne wersje komercyjnych programów (Ashampoo Uninstaller 8, Backup4all Lite 8, Boxcryptor Personal, ESET Internet Security, Glary Utilities 5 PRO, Smart Defrag 6 PRO) oraz tematyczne pakiety najlepszych narzędzi. W czasopiśmie znajdziemy poradniki do programów zamieszczonych na płycie.

Osoby, które nie mają napędu DVD w komputerze, mogą pobrać z KŚ+ plik ISO płyty i po zamontowaniu w wirtualnym napędzie wygodnie korzystać z wszystkich programów.

Dodatkowo z KŚ+ Czytelnicy tego numeru mogą pobrać także pakiet najlepszych kompresorów plików, pakiet najlepszych wirtualnych maszyn na macOS, opisaną w numerze w Kąciku Linuxa Fedorę 32, a także anonimowy system Tails, który jest bohaterem bieżącego odcinka kursu Prywatność i anonimowość w internecie.

W tym wydaniu są działy:

Serwis laptopa - zestaw 20 programów do diagnostyki i naprawiania komputera, a także do jego optymalizacji; są tu m.in. narzędzia do monitorowania stanu baterii, zwalniania miejsca na dysku, sprawdzania stanu wyświetlacza i podzespołów.
Upiększanie zdjęć - pakiet programów do poprawiania i ozdabiania zdjęć, zarówno osób, jak i pejzaży, nie tylko na Windows, ale także na smartfony, wraz ze wskazówkami krok po kroku.
Przesyłanie dużych plików - najlepsze rozwiązania do wygodnego przesyłania dużych plików, także z wykorzystaniem szyfrowania.
Emulatory DVD i narzędzia do płyt - narzędzia dla osób, które nie mają fizycznego napędu DVD w komputerze - wirtualne napędy pozwalają wygodniej niż rozwiązanie systemowe korzystać z obrazów płyt; w tym dziale dodatkowo są także programy do zgrywania i konwertowania filmów i muzyki z płyt oraz do tworzenia plików obrazów.
Edycja i tworzenie muzyki - zestaw programów dla osób chcących tworzyć własną muzykę, miksować utwory i edytować nagrania audio.
Programy do zarządzania budżetem domowym - wybór najlepszych programów do monitorowania wydatków rodziny.
Aplikacje dla niepełnosprawnych - zestaw najciekawszych apek, które ułatwiają komunikację osobom niepełnosprawnym, przypominają o lekach i wizytach u lekarzy, czytają na głos i pomagają rozpoznawać przedmioty.
Programy do cyfrowego malowania i do rysowania komiksów - pakiet wybranych narzędzi do tworzenia własnych obrazów, rysunków i komiksów; programy te mają często wersje także na tablety.
10 najlepszych gier wyścigowych - najlepsze wyścigi samochodowe na smartfony i komputer.
Kącik macOS - 3 najlepsze programy do uruchamiania Windows na macu.
Kącik Linuxa - Fedora 32 Workstation - najnowocześniejszy Linux z eksperymentalnymi rozwiązaniami teraz przystosowany także dla początkujących.

[img]https://i.imgur.com/B7MbHbG.jpg[/img]
DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]

Podobne pliki
Komputer Świat Twój Niezbędnik 05 / 2020 [PL] [PDF] [FIONA9]
Komputer Świat Twój Niezbędnik 05 / 2020 [PL] [PDF] [FIONA9]
Komputer Świat Twój Niezbędnik 06 / 2020 [PL] [PDF] [FIONA9]
Komputer Świat Twój Niezbędnik 06 / 2020 [PL] [PDF] [FIONA9]
Komputer Świat Twój Niezbędnik 1/09 [ENG/PL]
Komputer Świat Twój Niezbędnik 1/09 [ENG/PL]
Komputer Świat 5/2007 [PL] [Twój niezbędnik]
Komputer Świat 5/2007 [PL] [Twój niezbędnik]
Komputer Świat - Twój Niezbędnik 02/2010 [PL]
Komputer Świat - Twój Niezbędnik 02/2010 [PL]
Komputer Świat 11 / 2020 + Dodatek [PL] [PDF] [FIONA9]
Komputer Świat 11 / 2020 + Dodatek [PL] [PDF] [FIONA9]
Komputer Świat 2020 - Cały Rocznik [PL] [PDF] [FIONA9]
Komputer Świat 2020 - Cały Rocznik [PL] [PDF] [FIONA9]
Komputer Świat Biblioteczka 04 / 2020 [Gimp. Kurs obsługi w przykładach] [PL] [PDF] [FIONA9]
Komputer Świat Biblioteczka 04 / 2020 [Gimp. Kurs obsługi w przykładach] [PL] [PDF] [FIONA9]

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się aby skomentować