MENU

KATEGORIE

TOPLISTA

Torrent: Hellish Quart [0.2093 (64bit) (44935)] [GOG]
Hellish Quart [0.2093 (64bit) (44935)] [GOG]
Dodał: umezrorv
Data: 17-02-2021
Rozmiar: 2.98 GB
Seed: 1
Peer: 0
Pobierz torrent

  • *
Głosów: 0
Kategoria: GRY -> PC
Zaakceptował: nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 3
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 0000-00-00 00:00:00
OPIS:
Hellish Quart GOG

-=INFO=-

[Żródło: https://www.gry-online.pl ]

Gatunek: Bijatyki | multiplayer | na 2 osoby | polskie | indie | historyczne | podzielony/wspólny ekran | XVII wiek

Data premiery: 16 lutego 2021 (wczesny dostęp)
Producent: Kubold
Wydawca: Kubold
Język: Angielskie napisy i dialogi

-=OPIS=-

Hellish Quart to realistyczna bijatyka, której akcja toczy się w XVII-wiecznej Polsce (a konkretniej Rzeczypospolitej Obojga Narodów). W grze toczymy walki z wykorzystaniem wiernie odwzorowanej broni białej. Tytuł został opracowany i wydany przez polskie studio niezależne Kubold.

Fabuła

Akcja Hellish Quart rozgrywa się w XVII wieku, na terenie Rzeczpospolitej Obojga Narodów (znanej też jako Unia polsko-litewska). W trakcie gry prześledzimy historię dwóch szlachciców, Jacka Dydyńskiego i Samuela Zborowskiego. Są to bohaterowie książek polskiego pisarza i historyka Jacka Komudy, specjalizującego się w literaturze z nurtu tzw. fikciji historycznej (historical fiction) oraz okresie Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Fabuła gry jest oparta na autentycznych wydarzeniach i opowiada o dwóch towarzyszach pojmanych przez Turków.

Mechanika

Hellish Quart to nietypowa, trójwymiarowa bijatyka, której pod względem rozgrywki bliżej do mało znanego cyklu Bushido Blade niż np. do serii Soulcalibur. Produkcja ta kładzie nacisk na realistyczne odwzorowanie pojedynków z wykorzystaniem broni białej. Cztery przyciski na gamepadzie (lub klawiaturze) odpowiadają za kierunki ataku, zaś kombinacje pozwalają wyprowadzać serie różnorakich cięć i wykonywać specjalne ruchy. Kiedy nie atakujemy, nasza postać automatycznie stara się bronić przed ciosami wyprowadzanymi przez rywala – przy czym broń faktycznie wchodzi ze sobą w kontakt i zmienia pozycję. Kluczową rolę odgrywa wyprowadzanie cięć we właściwym momencie.

Efekt realizmu jest osiągany m.in. dzięki odpowiednio przygotowanym animacjom oraz zaawansowanemu systemowi fizyki. Ten ostatni odpowiada za kalkulację obrażeń. Co ważne, skuteczność ciosów jest uzależniona nie tylko od tego, w jaką część ciała trafimy przeciwnika. Inaczej niż w typowych bijatykach, animacje postaci nie są tu tylko elementem kosmetycznym, lecz mają rzeczywiste przełożenie na rozgrywkę. Na przykład użycie gardy nie gwarantuje zablokowania ciosu – przeciwnik może ją ominąć bądź trafić nas przez nią przy korzystaniu z cięższego niż my uzbrojenia. Każdy atak można też przerwać (aczkolwiek nie natychmiast). To wymusza analizowanie sytuacji na bieżąco, by przewidzieć efekt danej akcji w kontekście konkretnej sytuacji (uzbrojenia i pozycji walczących, czy są w ruchu bądź przemieszczają się etc.).

Pośród dostępnych postaci można znaleźć m.in. Kozaków zaporoskich, polskich husarzy, Tatarów krymskich czy francuskich muszkieterów. Do naszej dyspozycji oddano też sporo uzbrojenia wykorzystywanego w XVII wieku, wliczając w to rapiery, szable i pałasze.

Multiplayer

W Hellish Quart możemy grać samotnie albo z innymi. Tytuł oferuje kampanię fabularną przygotowaną we współpracy z Jackiem Komudą, tryb Arcade oraz lokalny moduł wieloosobowy.

Kwestie techniczne

Hellish Quart posiada bardzo ładną, trójwymiarową grafikę. Zarówno w modelach, jak i lokacjach widać duże przywiązanie do szczegółów, realizmu i historycznej dokładności. Taki efekt uzyskano dzięki technice skanowania 3D. Na wyjątkową uwagę zasługują animacje, które opracowano z wykorzystaniem technologii motion capture – dzięki temu postacie poruszają się płynnie i wiarygodnie.

Gra pozwala na sterowanie za pośrednictwem dedykowanego kontrolera, ale autorzy przewidzieli także możliwość zabawy na klawiaturze, nawet wspólnie ze znajomym.

Tryb gry: single / multiplayer Tryb multiplayer: wspólny ekran Liczba graczy: 1-2
DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]

Podobne pliki
Ahret Dev - Hellish (1997) [mp3@192kbps]
Ahret Dev - Hellish (1997) [mp3@192kbps]
JacquieEtMichelTV - Heivy Kinahaya And Angelina Hellish Orgy FRENCH [.mp4]
JacquieEtMichelTV - Heivy Kinahaya And Angelina Hellish Orgy FRENCH [.mp4]
WinRAR 4.00 (64bit) [PL]
WinRAR 4.00 (64bit) [PL]
Windows XP SP2 64bit [PL]
 Windows XP SP2 64bit [PL]
HyperCam v2.17.02 (32/64bit) [PL]
HyperCam v2.17.02 (32/64bit) [PL]
WinRAR 3.90 (32/64bit) [ENG]
WinRAR 3.90 (32/64bit) [ENG]
MythDora 12.23 (64bit)
MythDora 12.23 (64bit)
MythDora 12.23 (64bit)
MythDora 12.23 (64bit)

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się aby skomentować