MENU

KATEGORIE

TOPLISTA

Torrent: O&O Defrag Professional 24.1 kompilacja 6505 + [PL]
O&O Defrag Professional 24.1 kompilacja 6505 + [PL]
Dodał: umezrorv
Data: 23-02-2021
Rozmiar: 42.79 MB
Seed: 1
Peer: 0
Pobierz torrent

  • *
Głosów: 0
Kategoria: PROGRAMY -> WINDOWS
Zaakceptował: nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 4
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 0000-00-00 00:00:00
OPIS:
O&O Defrag Professional 24.1 kompilacja 6505 (21 lutego 2021)

Chyba najlepszy jak do tej pory program do zwiększenia prędkości pracy systemu przez połączenie fragmentów plików i w rezultacie szybszy dostęp do plików. Ma również opcje Optymalizacji pracy dysków SSD, gdzie defragmentacja nie jest zalecana.

O&O Defrag 24 puts to zamiennik standardowego defragmentatora systemu Windows, który oferuje znacznie berdziej zaawansowany zestaw funkcji. Łączy pofragmentowane pliki i maksymalizuje szybkość systemu.

O&O Defrag oferuje również pięć różnych strategii defragmentacji. Ponadto program posiada technologię OneButtonDefrag, która umożliwia automatyczne dostosowanie ustawień najlepiej dopasowanych do Twojego systemu.

Program może defragmentować dyski ręcznie lub w pełni automatycznie w tle. W rezultacie zapewnia to najwyższą wydajność systemu, unikając narastania fragmentacji plików. Możesz również zaplanować zadania defragmentacji, korzystając z różnych kryteriów.

Dodatkowe funkcje obejmują raporty o stanie, inspektor klastrów, interfejs wiersza poleceń, opcjonalną integrację z MMC, defragmentację podczas rozruchu, specjalne wsparcie dla systemów mobilnych i nie tylko.

O&O Defrag 24 oferuje zwiększoną wydajność do 100%. Jeśli spędzasz dużo czasu na komputerze, powolne uruchamianie systemu i programów lub awarie systemu podczas grania mogą być bardzo frustrujące. Okresowa defragmentacja często czyni cuda, ożywiając komputer.

O&O Defrag ma teraz zdalny pulpit ! Dzięki zintegrowanemu Pulpitowi Zdalnemu możesz pomóc swojej rodzinie i przyjaciołom w dowolnym czasie z dowolnego miejsca bezpośrednio na ich komputerach!

O&O Defrag 24 jest zintegrowany z rozwiązaniem do zarządzania IT w chmurze O&O - O&O Syspectr ! Dzięki O&O Syspectr masz optymalny przegląd ustawień systemu Windows i stanu systemu. Możesz łatwo kontrolować O&O Defrag i inne narzędzia przez chmurę. Nowo zintegrowane funkcje z O&O Syspectr są szczególnie przydatne dla klientów posiadających kilka maszyn. Również dla posiadaczy Family Edition, którzy nie zawsze siedzą w domu przed każdym komputerem.

Do 100% większa prędkość komputera: nie ma nic gorszego niż wtedy, gdy chcesz coś zrobić na komputerze, a komputer działa wolno. Regularnie używany defragmentator dysków może przyspieszyć działanie komputera w każdym wieku i sprawić, że będzie działał jak nowy!

Nie pozwól, aby powolny komputer zepsuł Ci pracę lub zabawę! Pozwól O&O Defrag zoptymalizować dyski twarde i - Nowość! - SSD i możesz doświadczyć wzrostu prędkości nawet o 100%! Regularna defragmentacja dysku optymalizuje wydajność komputera!

Podczas defragmentacji pliki, które system Windows dzieli podczas zapisywania dokumentów na dysku twardym lub SSD, są ponownie porządkowane, dzięki czemu pliki można szybko rozpoznać i znaleźć przez dysk SSD lub głowice do odczytu i zapisu wewnątrz dysku twardego. Wzrost prędkości nawet o 100% nie jest niczym niezwykłym, a Twój sprzęt ulega znacznie mniejszemu zużyciu!

Nowość: O&O Defrag obsługuje system Windows Compact OS: do silnika O&O Defrag dodano wiele nowych rzeczy, dzięki którym korzystanie z niego, szczególnie w systemie Windows 10, jest jeszcze lepsze. Dlatego wersja 24 obsługuje teraz zintegrowaną z systemem Windows 10 funkcję kompresowania plików systemowych, dzięki czemu można zachować więcej wolnego miejsca.

Nowa funkcja „Zainstaluj i to wszystko”: Po instalacji nie ma potrzeby konfigurowania dalszych ustawień. Program wybiera i wdraża metodę defragmentacji najlepiej dopasowaną do systemu.

Jeśli spędzasz dużo czasu na komputerze, powolne uruchamianie systemu i programów lub awarie systemu podczas grania mogą być bardzo frustrujące. Okresowa defragmentacja często czyni cuda, ożywiając komputer.

Nowa metoda SOLID
Na życzenie klienta firma O&O Software opracowała metodę defragmentacji SOLID, aby zaoferować użytkownikowi wybór dostosowany do jego potrzeb: SOLID / Complete i SOLID / Quick. Obie metody trwale wydłużają żywotność dysku SSD, ale różnią się czasem trwania i ochroną sprzętu.

O&O DiskCleaner
Całkowicie nowy wbudowany O&O DiskCleaner wyszukuje i usuwa tymczasowe i niepotrzebne pliki, które zajmują pamięć i zwiększają fragmentację. O&O DiskCleaner zwiększa również bezpieczeństwo Twoich danych, ponieważ prywatne treści (np. Thumbs.db, kopie dokumentów, projekty e-maili, zrzuty) nie będą już przechowywane jako kopie w niepotrzebnych plikach systemowych.

Zalety przejrzystego dysku twardego
Za każdym razem, gdy zapisuje dane, system Windows rozprasza fragmenty plików na całym dysku twardym, co znacznie spowalnia czas dostępu. Defragmentacja odwraca to, porządkując dane i znacznie skracając czas dostępu. To nie tylko oszczędza czas użytkownika, ale także zmniejsza zużycie dysków twardych i wydłuża ich żywotność. Defragmentacja może mieć znaczenie nawet w przypadku utraty ważnych danych, ponieważ szanse na pełne odzyskanie są większe w przypadku zdefragmentowanego dysku. Dlaczego? Po defragmentacji oprogramowanie do odzyskiwania danych, takie jak O&O DiskRecovery, może łatwiej przywracać pliki, gdy nie są one rozproszone na wielu obszarach dysku twardego.

Automatyczna defragmentacja w tle
Automatyczną defragmentację można skonfigurować za pomocą zaledwie trzech kliknięć i zoptymalizować dyski za kulisami bez negatywnego wpływu na wydajność komputera. Możesz ustawić O&O Defrag, aby uruchamiała defragmentację na określonym poziomie fragmentacji, w określone dni tygodnia lub zawsze, gdy używany jest wygaszacz ekranu. Defragmentację można wstrzymać i wznowić w dowolnym momencie, ponieważ O&O Defrag automatycznie rozpoznaje, gdzie defragmentacja została przerwana.

Zalecane użycie
Zalecamy ręczną defragmentację w przypadku komputerów, które są intensywnie używane, ponieważ tylko użytkownik może zdecydować, kiedy jest odpowiedni moment, aby zrezygnować z wydajności potrzebnej do przeprowadzenia defragmentacji. Na komputerach używających edycji wideo lub aplikacji graficznych O&O Defrag można skonfigurować tak, aby nie rozpoczynał automatycznej optymalizacji, gdy niektóre programy są uruchomione. Domyślne ustawienia w O&O Defrag są więcej niż wystarczające dla zwykłych komputerów stacjonarnych, na których działają głównie aplikacje internetowe lub biurowe. O&O Defrag jest również idealny do notebooków. Za każdym razem, gdy zewnętrzne zasilanie zostanie odłączone, O&O Defrag automatycznie przechodzi w tryb pauzy, aby oszczędzać energię

Cechy produktu
„Zainstaluj i to wszystko”: Po instalacji nie ma potrzeby konfigurowania dalszych ustawień. Program wybiera i wdraża metodę defragmentacji najlepiej dopasowaną do systemu
SOLID / Quick: ta metoda, opracowana specjalnie dla dysków SSD, przeprowadza powierzchowną optymalizację dysku SSD, na przykład wymazanie wolnego miejsca. Ta metoda jest delikatniejsza i szybsza.
SOLID / Complete: ta metoda, opracowana specjalnie dla dysków SSD, polega na dokładnej optymalizacji dysku SSD.
ClusterView z dyskami SSD: aby przedstawić stopień fragmentacji dysku SSD, ClusterView mapuje teraz logiczną strukturę dysku SSD, dzięki czemu 6 bloków jest połączonych w jeden.
Filtr fragmentów, aby zidentyfikować najbardziej pofragmentowane pliki na dysku
O&O DiskCleaner
Widok czasu, aby zobaczyć, które działanie defragmentacyjne powoduje pomyślną optymalizację
Łatwy w użyciu: idealny dla początkujących i profesjonalistów
Jeszcze szybsze uruchamianie systemu i programu
Czas defragmentacji skrócony nawet o 40%
Defragmentacja zablokowanych plików
Statystyki wydajności przez cały okres użytkowania
Optymalizacja systemów za pomocą Thin Provisioning
Obsługuje 64-bitowe wersje Windows 10, Windows 8 i Windows 8.1
Co nowego w O&O Defrag Professional 24.0:
NOWOŚĆ: Zainstaluj i to wszystko: zainstaluj program, a O&O Defrag 24 zajmie się resztą, w pełni automatycznie, w tle i bez wpływu na system.
NOWOŚĆ: Obsługa Windows Compact OS: O&O Defrag 24 obsługuje funkcję kompresji Windows Compact OS, pomagając zwolnić miejsce w Windows 10.
NOWOŚĆ: Szybsza instalacja: przyspieszyliśmy proces instalacji programu, oszczędzając jeszcze więcej czasu.
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 7, 8, 8.1, 10 (32-bit, 64-bit).
DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]

Podobne pliki
O&O Defrag Professional 24.1 Build 6505 - 32bit & 64bit [ENG] [Serial] [azjatycki]
O&O Defrag Professional 24.1 Build 6505 - 32bit & 64bit [ENG] [Serial] [azjatycki]
O&O Defrag 11.0 Professional [ENG]
O&O Defrag 11.0  Professional [ENG]
O&O Defrag Professional 12.0.197 [PL]
O&O Defrag Professional 12.0.197 [PL]
O&O Defrag Professional v11.5.4065 (32&64 Bit) [ENG]
O&O Defrag Professional v11.5.4065 (32&64 Bit) [ENG]
O&O Defrag Professional v11.5.4101
O&O Defrag Professional v11.5.4101
O&O Defrag Professional 12.0.197 [ENG] [Portable]
O&O Defrag Professional 12.0.197 [ENG] [Portable]
O&O Defrag 11.1 Build 3362 Professional [ENG]
O&O Defrag 11.1 Build 3362 Professional [ENG]
O&O Defrag v11.1 build 3362 Professional [PL]
O&O Defrag v11.1 build 3362 Professional [PL]

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się aby skomentować